


Ящик для снастей, з висувними коробками, 27Х17Х25, 5см
1 774,23 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04380
+380 (97) 398-46-83
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас ви можете купити Ящик для снастей, з висувними коробками, 27Х17Х25, 5см за доброю ціною відмінної якості.
На нашому сайті optoman.com.ua у розділі Ящики, коробки, поводочниці рибальські, мотовила - достатньо багато подібних товарів зі знижками на будь-який смак за доступною ціною ))
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774,23 ₴



