
Ящик для рибальських снастей, двополковий, 30,5х17,5х14см
1 021,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 04379
+380 (97) 398-46-83
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас ви можете купити Ящик для рибальських снастей, двополковий, 30,5х17,5х14см за доброю ціною відмінної якості.
На нашому сайті optoman.com.ua у розділі Ящики, коробки, поводочниці рибальські, мотовила - достатньо багато подібних товарів зі знижками на будь-який смак за доступною ціною ))
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dragon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 17.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021,85 ₴



