
Коробка для риболовлі EOS MP1433A 5 осередків 145/105/35мм
85,67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04337
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для транспортування і зберігання різних необхідних рибалці дрібниць. Може бути використана для дрібних елементів оснащення, таких як грузки, блешні, гачки, блешні та ін Матеріал корпусу - якісний зносостійкий поліпропілен, що володіє резистентністю до впливу різних патогенних речовин. Кілька перемичок в корпусі утворюють осередки. Коробка рибальська оснащена надійними засувками. Багато моделей мають спеціальне вушко для перенесення на тасьмі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість осередків | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 14.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
- Ціна: 85,67 ₴



