


Рибальська коробка EOS TF1331E без перегородок 135/75/30мм
120,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04340
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для транспортування і зберігання різних необхідних рибальських дрібниць. Може бути використана для різних елементів оснащення, таких як блешні, грузки, гачки, блешні та ін Матеріал корпусу - зносостійкий якісний поліпропілен, що володіє резистентністю до впливу багатьох патогенних речовин. Кілька перегородок в корпусі утворюють осередки. Коробка рибальська оснащена надійними засувками. Багато моделей мають вушко для перенесення на тасьмі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 7.5 см |
- Ціна: 120,66 ₴



