


Коробка для риболовлі EOS TF1331A зі знімними перегородками 130/70/30мм
120,66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04339
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для зберігання і транспортування різних необхідних рибалці дрібниць. Застосовується для різних елементів оснащення, таких як блешні, гачки, блешні, грузки і ін Матеріал корпусу - якісний зносостійкий поліпропілен, що володіє опірністю до впливу багатьох патогенних речовин. Кілька перегородок в корпусі утворюють осередки. Коробка рибальська оснащена надійними засувками. Деякі моделі мають спеціальне вушко для перенесення на тасьмі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 120,66 ₴



