


Коробка для снастей EOS Tool Box MJ3104 386/228/55мм
603,29 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04346
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для зберігання і транспортування різних необхідних рибальських дрібниць. Застосовується для різних елементів оснащення, таких як грузки, блешні, гачки, блешні та ін Матеріал корпусу - якісний зносостійкий поліпропілен, що володіє резистентністю до впливу багатьох патогенних речовин. Кілька перегородок в корпусі утворюють осередки. Деякі моделі мають вушко для перенесення на тасьмі. Коробка рибальська оснащена надійними засувками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 38.6 см |
| Ширина | 22.8 см |
- Ціна: 603,29 ₴



