


Коробка для риболовлі EOS Tool Box MJ3101 252/125/34мм
193,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04343
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для зберігання і транспортування різних необхідних рибалці дрібниць. Може бути використана для різних елементів оснащення, таких як грузки, гачки, блешні, блешні та ін Матеріал корпусу - якісний зносостійкий поліпропілен, що володіє резистентністю до впливу багатьох патогенних речовин. Деякі моделі мають спеціальне вушко для перенесення на тасьмі. Коробка рибальська оснащена надійними замками-засувками. Кілька перемичок в корпусі утворюють осередки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.4 см |
| Довжина | 25.2 см |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 193,05 ₴



