

Коробка для снастей EOS HB48С двостороння для мушок 15,5/10,5/4см
663,61 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04336
- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Коробка для зберігання і транспортування різних необхідних рибальських дрібниць. Застосовується для різних елементів оснащення, таких як блешні, грузки, блешні, гачки та ін Матеріал корпусу - якісний зносостійкий поліпропілен, що володіє опірністю до впливу різних патогенних речовин. Кілька перемичок в корпусі утворюють осередки. Багато моделей мають спеціальне вушко для перенесення на тасьмі. Коробка рибальська оснащена надійними засувками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
- Ціна: 663,61 ₴



