
Адаптер MID, 5V роз'єм 2.5 * 0.7mm
86,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M9452
+380 (97) 398-46-83
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Більше таких товарів зі знижками у нас на сайті: optoman.com.ua
Адаптер MID, блок живлення, зарядне (роз'єм 2.5 * 0.7mm) Багато подумують про відпустку. Переглядати улюблені фільми, прослуховувати музику, читати книги і, звичайно ж, не втрачати зв'язку із зовнішнім світом і бути в курсі абсолютно всіх новин – все це звичне для кожного з нас. Але як же все це реалізувати? Мабуть, тут залишається тільки взяти в дорогу планшетні комп'ютери або просто планшет. Безумовно, зарядний пристрій є важливим аксесуаром для цього пристрою. Run&Teng; 5v 3A з легкістю впорається з поставленим завданням! Володіє напругою 5 Вольт, силою струму 3 Ампера і роз'ємом 2.5mm x 0.7mm. * Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 250 шт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Функція бездротової зарядки | False |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Швидка зарядка | False |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефона |
| Напруження харчування | 220 В |
| Тип | Віддалений |
| Вид | Адаптер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,87 ₴



