


Підставка рибальська, фідерна, тринога, EOS, телескопічна, на 5 вудилищ, довжина 60х125см
781,85 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04712
+380 (97) 398-46-83
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нас ви можете купити Підставка рибальська, фідерна, тринога, EOS, телескопічна, на 5 вудилищ, довжина 60х125см за доброю ціною відмінної якості.
На нашому сайті optoman.com.ua у розділі Підставки під вудилища - достатньо багато подібних товарів зі знижками на будь-який смак за доступною ціною ))
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.64 кг |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Тип | Стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781,85 ₴



