Коробка для зберігання воблерів та блешень Альянс КВ-12018, двостороння, 18 відсіків, розмір 260х187мм
271,49 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 04349
+380 (97) 398-46-83
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 669-44-80с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У нас ви можете купити Коробка для зберігання воблерів та блешень Альянс КВ-12018, двостороння, 18 відсіків, розмір 260х187мм за гарною ціною чудової якості.
На нашому сайті optoman.com.ua у розділі Ящики, коробки, повідниці рибальські, мотовіл — досить багато подібних товарів зі знижками на будь-який смак за доступною ціною)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість осередків | 18 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.8 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 18.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,49 ₴









